Prosinec 2008
proc jsou nekteri lidi takove svine??? .....proč?!!!!....

27. prosince 2008 v 12:47 moje kecy :-)
............lidi nvm o co nekomu jde ale dost me to se*e nekdo pod moji prezdivkou napsal moemu sbenku na blog nechutny koment .... coz me dost nasralo nvm co sem komu udelala ale tohle je i na me moc to nekdo klesl hoodne hluboko.... toe u me ten nejvyšší bod nechutnosti hnusným zpusobem nekoho rozhadat,a nebo upe rozkámošit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tohle je na me mocc.. na to nemam ted nevim esli o ♥avrilku♥ nepřijdu :( ............... SER*Š ty kra*o bo vo*e tohle je moc......... :(Vánoční bleskajda 53

24. prosince 2008 v 16:17 •◄☺bleskajdičky☺►•
Ahojkyyyyy je tu vanočni bleskovka ;)

1. těšiš se na Vánoce?
2. co dostaneš na Vánoce?
3. co dáváš svým blízkým?
4. jíte na večeři rybu?
5. napiš jednu Vánoční koledu
6.posíláte na Vánoce pohledy?
7. tag se měj krásně a VESELÉ VÁNOCE!!

pište dokud nenapíšu STOP :)

3 vánoční básničky mega pěkne :)

24. prosince 2008 v 15:54 svátky
Letí Ježíšek s nadílkou,
vrtí při tom prdýlkou.
Žízen prý má jako trám,
letí, letí přímo k Vám.
Pokud čekáš nadílku,
nech za oknem lahvinku.
Krásné Vánoce.
Na Vánoce v krku kosti,
na Silvestra zvratků dosti,
na Nový rok bolehlav takový Ti přeji stav.
Vidím to však černě,
budu na tom stejně.
Sněhové vločky k zemi se snáší,
mráz si s okny pohrává,
chybí už jen pár stran v kalendáři,
vánoční čas nastává.
Stromek se těší na nový kabát do něhož se zahalí.
"Co bude pod ním?" To smíme hádat,
než se dárky rozbalí.
Krásné Vánoce!

pár Vánočních zvyků :)

24. prosince 2008 v 15:29 svátky

Vánoční zvyky


Lití olova - Nad plamenem se rozžhaví kousek olova až úplně roztaje. Připraví se nádoba s vodou a do ní se olovo opatrně vlije. Odlitek, který vznikne, věští dotyčnému jeho budoucnost. Například odlitek ve tvaru hvězdy znamená úspěch, uznání.


Krájení jablka - Jablko se přepůlí vždy po štědrovečerní večeři, avšak ne obvyklým způsobem, ale kolmo na osu, napříč. Pokud má vnitřní část s jádry tvar hvězdy, sejdou se za rok všichni ve zdraví. Má-li tvar kříže, někdo z přítomných těžce onemocní.


Pouštění lodiček - Rozpůlí se několik vlašských ořechů a do prázdných polovin skořápek se nakapaným voskem připevní svíčka. Lodičky ořechů se pak nechávají plout po vodě. Ten, komu se lodička nepotopí a dlouho svítí, čeká dlouhý a šťastný život. Pokud se lodička drží při kraji nádoby, její majitel se bude celý rok držet doma. Pokud pluje ke středu nádoby, vydá se do světa.


Střevíc - Svobodné dívky házejí střevícem přes hlavu. Obrátí-li se patou ke dveřím, zůstanou doma. Obrátí-li se špičkou ke dveřím, provdají se a odejdou.


Štědrovečerní večeře - Na Štědrý den se až do večera zachovává přísný půst. Ten, kdo vydrží, údajně uvidí zlaté prasátko. Ke společné večeři se zasedá, jakmile vyjde první hvězda. Pod talíře se na štědrovečerní večeři dávají kapří šupiny, které mají přinést všem po celý rok dostatek peněz. Po dobu slavnostní večeře nesmí nikdo vstávat.
moe diplomky od SBének k Vanocům MTju vás děkuju

24. prosince 2008 v 13:08 moje cenky
od alifji*:
od avrilky:
¨


od Kajky:


DEKUJUUUUUU mtju vás

Veselé Vánoce lidičky a šťastnýý nový rok

24. prosince 2008 v 12:39 moje kecy :-)
VÁNOCE JSOU TADY,VÁNOCE JSOU TADY..... Coca Colu si vychutnééej :D

Ahojky lidičky tag je to tu a chtela sem vám popřát hodne štěstíčka,zdravíčka a lásky do nového roku,Veselé Vánoce a bohatého Ježíška ;)
PS: moooc vás MTju a sem moc ráda že sem vás všechny poznala něco tu pro vás mám:
MTju vás 4EVER..... <3

za 2.místo v SONB děkujuu

20. prosince 2008 v 17:00 moje cenky
DĚKUJU mooocky :) MTMMR <3

Vánoční SMSky :)

20. prosince 2008 v 16:58 svátky
Na Vanoce v krku kosti, na Silvestra zvratku dosti, na Novy rok bolehlav takovy Ti preji stav. Vidim to vsak cerne, budu na tom stejne.
Za okny se vlocky honi, zvonky v dalce tise zvoni. Stromecek pak v cele zemi, sladce voni Vanocemi. Prijemne proziti svatku vanocnich preje.
At je hodne darecku i u tveho stromecku, v kazdem at je zabalen jeden stastny vsedni den.
Krasne svatky vanocni, peknou cestu z pulnocni. Pod stromeckem darku dosti, pozor vsak na rybi kosti. Na Silvestra pevny krok a pak stastny cely rok. To ti preje
Pod stromeckem darku dosti, kapra co ma malo kosti. A do noveho roku, stesti na kazdem kroku. To ti preje
Hezke vanocni svatky, at mas cas na pohadky, at se na Tebe stesti smeje, at Te laska stale hreje, at Te uspech provazi i v roce, ktery prichazi, preje…
Zachumeleny domecek a v nem nazdobeny stromecek. Hodne lasky, stesti, zdravi to vse jak se pravi. Ke konci roku trosku vina a v dalsim roce nam bude prima.
Za okny sype se snehu jak krava, zaclony provoni fernet a trava, vanocni koledy zpivaji andele, sjety jak hovada uz nas nic nesere. STASTNE A VESELE!


super zitra se neučíme!! a za chvilku prazdniny!!

16. prosince 2008 v 17:57 moje kecy :-)

JUCHŮŮ

zitra delame nase cela třída Vánoční JARMARK pro 1.stupeň a ja s kamojdou delame KVÍZ :D no super aspon se neucime :D a za chvilku budooooou PRAZDNINY a VÁÁNOCE meega se tešim a na SILVESTRA budu delat bordéél jo a přemyšlim že udelam new desing a nvm co na něj nejakou osobnost bo tag neco :) poradte :D plss
PS: sbenka moe milovane o5 stejny vzkaz MTju vás :) <3